Dinsdag 18 Juni 2019

Theater Walhalla

Sumatraweg 9-11 3072 ZP Rotterdam

Aantal gevonden resultaten: 56 (maximaal 200), gesorteerd op datum.

11 Sep 2019 - Dolf Jansen - Oudejaars 2019

18 Sep 2019 - Cameretten - 54e editie - selecties (20:15)

20 Sep 2019 - Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs P

20 Sep 2019 - Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs P

21 Sep 2019 - Pepijn Schoneveld - Hehobros on tour (20:30) (Try-out)

25 Sep 2019 - Cameretten - 54e editie - selecties (20:15)

26 Sep 2019 - Kasper van der Laan - 1 kilo

27 Sep 2019 - Kasper van der Laan - 1 kilo

4 Okt 2019 - Lebbis - De ervaring (De bovengrens

10 Okt 2019 - Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019

11 Okt 2019 - Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook

16 Okt 2019 - Rundfunk - Todesangstschrei (20:30) (Try-out)

17 Okt 2019 - Rundfunk - Todesangstschrei (20:30) (Try-out)

18 Okt 2019 - Vincent Bijlo - & The Rossettis -... (20:30)

20 Okt 2019 - Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard... (15:00) (Première)

21 Okt 2019 - Comedytrain - De nieuwe lichting

23 Okt 2019 - Rene van Meurs - Hunkert (Try-out)

24 Okt 2019 - Yentl en De Boer - Lacrimosa (20:30) (Try-out)

25 Okt 2019 - Yentl en De Boer - Lacrimosa (20:30) (Try-out)

31 Okt 2019 - Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast...

1 Nov 2019 - Pieter Verelst - Amai (Try-out)

8 Nov 2019 - Joost Spijkers - Spijkers II (20:30)

16 Nov 2019 - Kasper van Kooten - Speeltijd

17 Nov 2019 - Gerard Cox - De grote grijze belofte (15:00)

18 Nov 2019 - Gerard Cox - De grote grijze belofte (20:30)

22 Nov 2019 - Paul Haenen - Haenen brengt vreugde (20:30)

23 Nov 2019 - Mylou Frencken, Dorine - Waagstukken (20:30) (Try-out)

26 Nov 2019 - Freek de Jonge - De gasfabriek (20:30) (Try-out)

27 Nov 2019 - Ali B - Koorts (20:00) (Try-out)

27 Nov 2019 - Freek de Jonge - De gasfabriek (20:30) (Try-out)

28 Nov 2019 - Ali B - Koorts (20:00) (Try-out)

29 Nov 2019 - Ali B - Koorts (20:00) (Try-out)

30 Nov 2019 - Ali B - Koorts (20:00) (Try-out)

6 Dec 2019 - Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef

17 Jan 2020 - Marcel Harteveld - Weet ik veel (20:30)

23 Jan 2020 - Sanne Wallis de Vries - Kom

24 Jan 2020 - André Manuel - DREEJKLEZOEW

31 Jan 2020 - Hun - Alles is wel

31 Jan 2020 - Jan Beuving - Rotatie

5 Feb 2020 - Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje...

15 Feb 2020 - Tim Teunissen - Sandra (20:30)

23 Feb 2020 - Alex Roeka - Rauwe genade

5 Mrt 2020 - Waterkonijnen - Waterkonijnen (Try-out)

6 Mrt 2020 - Waterkonijnen - Waterkonijnen (Try-out)

18 Mrt 2020 - Daan Boom - De Eerste (20:30)

19 Mrt 2020 - Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip (20:30)

20 Mrt 2020 - Amsterdams Kleinkunst - AKF Sonneveldprijs 2020 (Try-out)

9 Apr 2020 - Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020

17 Apr 2020 - De Gestampte Meisjes - F*ke it

1 Mei 2020 - Eva Crutzen - Nieuw programma (20:30) (Try-out)

9 Mei 2020 - Flip Noorman - Love it! (21:00) (Try-out)

15 Mei 2020 - Johan Goossens - Nieuw programma

20 Mei 2020 - Matroesjka - Strijdt (20:30) (Try-out)

21 Mei 2020 - Matroesjka - Strijdt (20:30) (Try-out)

29 Mei 2020 - Johan Fretz - Toriman - This ain't cabaret,... (20:30) (Try-out)

14 Jun 2020 - Jan Rot - O ja! (15:00)

Zoeken