Vrijdag 24 Mei 2024

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Vrijdag 24 Mei 2024

Vandaag | Morgen | Zondag | Maandag | Dinsdag | Woensdag

Aantal gevonden resultaten: 59

Boom Chicago - The Good, the Bad and the...
Boom Chicago - Amsterdam

Kim Schuddeboom - Ongeschreven
De Hanzehof - Zutphen

Amelie Albrecht - Goe genoeg
Concertgebouw - Brugge (B)

Lucky Fonz III - Moederland
Verkadefabriek - Den Bosch

Arnout Van den Bossche - Coach
C.C. Muze - Heusden-Zolder (B)

Club Haug - Best of Stand-up
Comedy Club Haug - Rotterdam

Jasper Posson - Vastbenoemd
G.C. Tentakel - Zonhoven (B)

Ronald Snijders, Pieter Jouke - De staat van verwarring
De Meerpaal - Dronten

Johan Petit - Kleine Jowanka gaat dood
C.C. De Klap - Deurne (B)

Mylou Frencken - Minnares
Theater Bellevue - Amsterdam

Comedy Cafe Amsterdam - Cocktails & Comedy (EN)
Comedy Cafe - Amsterdam

Remy Evers - Stoorzender (Try-out) (Cabarestafette)
Theater Castellum - Alphen aan den Rijn

Jan Linssen - Sloef!
Cultuurcentra Beringen - Beringen (B)

Teun van den Elzen - Meer kan ik er niet over...
De Kleine Komedie - Amsterdam

Tobi Kooiman - Best of 2
Theater De Liefde - Haarlem

Christel de Laat - En door!
Cultuurcentrum De Hofnar - Valkenswaard

Rayen Panday - Karma
Schouwburg het Park - Hoorn

Nienke Plas - Postnatale Expressies
Theater de Voorveghter - Hardenberg

Max van den Burg - Tijd voor Max (Try-out)
Betty Asfalt Complex - Amsterdam

Bert Visscher - Dat zie je een ander niet
Schouwburg - Cuijk

Gili - Raar he
C.C. Knokke - Knokke-Heist (B)

Piepschuim - Buiten de lijntjes
Theater de Schalm - Veldhoven

Bourgondische Belgen - Bourgondische Belgen V
Theater de Schalm - Veldhoven

Thijs Kemperink, Erwin Nyhoff - Muiters
Hoftheater - Raalte

Maartje en Kine - Hoge noot
Dorpshuis de Zwaan - Uitgeest

Comedytrain - Toomler Comedytrain Line-up (18:00)
Toomler - Amsterdam

An Nelissen - Ok boomer (19:00)
Gemeenschapscentrum De Route - Sint-Gillis-Waas (B)

Tim Fransen - Onbekommerd (20:00)
Posttheater - Arnhem

Alex Klaasen - No ponies (20:00)
Wilminktheater - Enschede

Tarik Moree & Tim Olivier... - Het Wim Sonneveld-complex (20:00)
MIMIK - Deventer

Rob en Emiel - The Da Vinci Ode (20:00)
VU Griffioen - Amsterdam

Blauwe Vinkjes - Disclaimer (20:00)
Schouwburg Amphion - Doetinchem

Claudia de Breij - Wat als (20:00)
Theater aan het Vrijthof - Maastricht

Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit (20:00)
Schouwburg Amstelveen - Amstelveen

Guido Weijers - Momentum (20:00)
Schouwburg Kunstmin - Dordrecht

Kommil Foo - Grind (20:00)
Cultuurcentrum Zwaneberg - Heist-op-den-Berg (B)

Stefan Hendrikx - Who's the man (20:15) (Cabarestafette)
Theater Castellum - Alphen aan den Rijn

Ashton Brothers - Δ - 20 jaar Ashton Brothers (20:15)
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Daniel Arends - High Class Bitch (20:15)
De Harmonie - Leeuwarden

Jeannine la Rose - Genoeg?! (20:15)
Schouwburg De Lawei - Drachten

Cabarestafette - Cabarestafette (20:15)
Theater Castellum - Alphen aan den Rijn

Martijn Koning - Overkill (20:15)
Theater de Veste - Delft

Jim Deddes - De Joardy Show (20:15)
Theater de Luifel - Heemstede

Cameretten - Finaletournee 2023-2024 (20:15)
Verkadefabriek - Den Bosch

Fabian Franciscus - Loskomen (20:15)
Theater De Willem - Papendrecht

Esther van der Voort - Mama is boos (20:15)
Theater in de Muze - Noordwijk

Peter Pannekoek - DNA (20:15)
De Stadsschouwburg - Groningen

Herman van Veen - Een voorstelling (20:15)
Kunstlinie Almere - Almere

Elke Vierveijzer - Drift (20:30)
De Kunstgreep - Oostzaan

Lisa Ostermann - Makkelijk in de omgang (20:30)
Isala Theater - Capelle a/d IJssel

Ricky Risolles - Dat heeft zo'n indo tog niet... (20:30)
Theater Zuidplein - Rotterdam

Sezgin Guleç - Wild, Barbaars & Bloeddorstig (20:30)
Brestheater - Brielle

Comedy Cafe Utrecht - Cocktails & Comedy (20:30)
Comedy Cafe Utrecht - Utrecht

Mark van de Veerdonk - Podiumbeest ontsnapt (20:30)
C.C. De Ruchte - Someren

Han solo, Zoe Bizoe, Raf... - De lijst van Han solo (20:30)
C.C. Gildhof - Tielt (B)

Lotte Velvet - Carrousel (20:30) (Try-out)
Theater de Purmaryn - Purmerend

Andries Tunru - Marmer (20:30)
Zaantheater - Zaandam

Piet van Eeghen - De verlichting nabij (20:30)
Theater de Stoep - Spijkenisse

Comedytrain - Toomler Comedytrain Line-up (21:00)
Toomler - Amsterdam

Zoeken