Vrijdag 19 Januari 2018

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Vrijdag 19 Januari 2018

Vandaag | Morgen | Zondag | Maandag | Dinsdag | Woensdag

Aantal gevonden resultaten: 81

David Galle - Erover (Try-out)
Cultuurkapel De Schaduw - Ardooie (B)

Maartje en Kine - Vibrato
Theater Bellevue - Amsterdam

Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater - Heerenveen

Bert Gabriëls - Gelukzoeker
Ledeltheater - Oostburg

Comedy Parade - Comedy Night
De Cacaofabriek - Helmond

Peter Pannekoek - Later was alles beter (Try-out)
Werftheater - Utrecht

De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg De Kampanje - Den Helder

Walter Baele - No Man Show
C.C. De Woeker - Oudenaarde (B)

Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Het Loo - Tessenderlo (B)

Groninger Studenten Cabaret... - Finalistentour 2017/2018
C.C. Parnassos - Utrecht

Margriet Bolding - Het gras van de buren
′t Pand - Gorinchem

Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. ′t Schaliken - Herentals (B)

Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Musketon - Utrecht

Veerle Malschaert - Boegbeeld
O.C. De Stekke - Moorsele (B)

Stijn Meuris - Tirade 2017
Het Depot - Leuven (B)

Tania Poppe - Onder druk
Theater M - Mechelen (B)

Jasper van Kuijk - Janus (Try-out)
Theater Bellevue - Amsterdam

Wouter Deprez - Levend & Vers
Capitole Gent - Gent (B)

Brokstukken - Maximum overdrive
Schouwburg Odeon - Zwolle

Jens Dendoncker - Bang van Dendoncker
C.C. Achter Olmen - Maaseik (B)

Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg De Kring - Roosendaal

Marlon Kicken - Bako
Rijswijkse Schouwburg - Rijswijk

Soundos - Niets te verliezen
De Cammeleur - Dongen

Youssef el Mousaoui - Helemaal alleen
C.C. Temse - Temse (B)

Theo Nijland - Desalniettemin
De Hoogte - Winsum

Christel de Laat - Christel de Laat
Het Musiater - Zevenaar

Karin Breurs, Nol Havens - Bruers haalt uit
′t Speelhuis - Helmond

Nathalie Baartman - Voest
De Meenthe - Steenwijk

Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen

Lebbis - De bovengrens
Papenstraattheater - Zwolle

Kiki Schippers - WAAR
Theater PePijn - Den Haag

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Velsen - IJmuiden

Thijs Kemperink - Bonje (Première)
Stadstheater De Bond - Oldenzaal

Erik van Muiswinkel - De oplossing
Posttheater - Arnhem

Cabarestafette - Cabarestafette
Posthuis Theater - Heerenveen

Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater - Beverwijk

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Griffioen - Amstelveen

Daniel Arends - De Afterparty
Schouwburg de Meerse - Hoofddorp

Urbanus - Trecto Pnix
C.C. Ter Vesten - Beveren-Waas (B)

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe (Try-out)
Cool kunst en cultuur - Heerhugowaard

Rene van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie - Leeuwarden

Michael Van Peel - Van Peel Overleeft 2017
De Kortrijkse Schouwburg - Kortrijk (B)

Remko Vrijdag en Martine... - Vrijdag vs Sandifort
C.C. van Beresteijn - Veendam

Johan Goossens - Vlam
Kunstencentrum Het Klooster - Woerden

Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie - Schiedam

Henry van Loon - Sleutelmoment
De Fransche School - Culemborg

Begijn le Bleu - De Ronde van Begijn (20:00)
C.C. De Plomblom - Ninove (B)

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer (20:00)
Schouwburg De Kring - Roosendaal

Herman van Veen - Vanavond (20:00)
Koninklijk Theater Carré - Amsterdam

Claudia de Breij - Nu (20:00)
Schouwburg - Lochem

Xander de Rycke - Quarter-Life Crisis (20:00)
C.C. Biekorf - Lebbeke (B)

Han Solo - Jubilee! (20:00)
C.C. De Ververij - Ronse (B)

Fresku - Welkom bij de Fresku show (20:00)
Schouwburg Agnietenhof - Tiel

Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn (20:00)
Figi Theater - Zeist

Rundfunk - Wachstumsschmerzen (20:00)
De Reggehof - Goor

Herman in een bakje... - Verplicht spelen (20:15)
De Kleine Komedie - Amsterdam

Thomas Smith - Strak (20:15)
Schouwburg Rex - Mol (B)

Mark van de Veerdonk - Kaaskleum (20:15)
C.C. Martien van Doorne - Deurne

Kommil Foo - Schoft (20:15)
C.C. Den Blank - Overijse (B)

Sara Kroos - Zonder verdoving (20:15)
Theater De Willem - Papendrecht

Van der Laan en Woe - Pesetas (20:15) (Try-out)
Schouwburg Ogterop - Meppel

Max van den Burg - Op een bedje van rucola (20:15)
De Lievekamp - Oss

Cameretten - Finaletournee 2017-2018 (20:15)
Theater De Verwachting - Ritthem

LOS muziektheater - VAST (20:15)
De Schattelijn - Geertruidenberg

Tineke Schouten - T-splitsing (20:15)
Agora - Lelystad

Jandino Asporaat - Keihard (20:15)
DOK 6 - Panningen

NUHR - Alle 30 NUHR (20:15)
Schouwburg het Park - Hoorn

Steven Goegebeur - De Man van Morgen (20:15)
C.C. Lanaken - Lanaken (B)

Andermans Veren Live - Er mag zoveel niet (20:15)
C.C. De Dialoog - Ermelo

Niet Schieten - Tijd voor een trio (20:15)
Stadsschouwburg - Sittard

Nele Bauwens - Wat een geluk (20:15)
Cultureel Centrum De Djoelen - Oud-Turnhout (B)

Lennaert Nijgh theaterconcert - Een tip van de sluier (20:15)
De Harmonie - Leeuwarden

Stefano Keizers - Erg heel (20:15)
Posttheater - Arnhem

Enge buren - Vreemde Vogels (20:30)
de Goudse Schouwburg - Gouda

Leon van der Zanden - Kameleon (20:30)
C.C. De Ruchte - Someren

Eva Crutzen - Opslaan als (20:30)
Podium Hoge Woerd - Utrecht

Pieter Jouke - Dingen die ik dacht (20:30)
Theater De Cirkel - Heemskerk

Op Sterk Water - Hotel (20:30)
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Comedytrain - Toomler Comedytrain (20:30)
Toomler - Amsterdam

Silvester Zwaneveld - Een kleine geschiedenis van... (20:30)
Theater Ludens - Voorburg

Fabian Franciscus - Vlafeest (21:00)
JC Splotsz - Roelofarendsveen

Zoeken

  • (c) PJGDesign.nl & Zwartekat.nl

    Disclaimer

Nieuws Cabagenda Nieuws via RSS

Comedy & Concert Najib en Jandino Live in De Kuip - 1 juli 2017

Comedy & Concert Live in De Kuip met Najib en Jandino wordt een enorm spektakel ... - lees verder

Amsterdams Studenten Cabaret Festival in april en mei

Dit voorjaar vindt de 24e editie van het Amsterdams Studenten Cabaret Festival (... - lees verder

Meer CabaretNieuws / Twitter / Facebook

Cabagenda.nl is een intiatief van Zwartekat.nl en PJGDesign.nl.
Speciale dank: Hannke Vissers Fotografie (content) / Marcel Oerlemans (Technology Advisor)