Vrijdag 21 September 2018

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Vrijdag 21 September 2018

Vandaag | Morgen | Zondag | Maandag | Dinsdag | Woensdag

Aantal gevonden resultaten: 43

Tom Lash - Onder voorbehoud (Try-out)
Pesthuys Podium - Maastricht

Henry van Loon - Onze Henry (Try-out)
Theater De Kaasfabriek - Wormer

Martijn Kardol - Bang
Fulcotheater - IJsselstein

Maartje en Kine - Vibrato
Podium Kloosterhof - Hoogerheide

Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Spant! - Bussum

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle...
Theater PePijn - Den Haag

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje...
′t Pand - Gorinchem

Oeloek - Droeftoeters
De Speeldoos - Vught

Soundos - Niets te verliezen
Theater Ludens - Voorburg

Jan Beuving - Rotatie (Try-out)
De Tuin - Leusden

Riza Tisserand - Bekeerling
WestlandTheater De Naald - Naaldwijk

Margriet Bolding - Het gras van de buren
Stadsschouwburg - Utrecht

Raf Walschaerts - Biecht
C.C. Candelaershuys - Ukkel (B)

Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele...
Werftheater - Utrecht

Lukas Lelie - Ik doe mijn best
C.C. ′t Kruispunt - Diksmuide (B)

Steven Mahieu - Zonder filter
C.C. De Groene Meersen - Zedelgem (B)

Karin Bruers, Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Elkerlyc - Hilvarenbeek

Thomas Smith - De jaren van verstand (Try-out)
Jeugdhuis Joh - Antwerpen

Comedyhuis - Showcase
Kargadoor - Utrecht

Groninger Studenten Cabaret... - 2018 (Try-out)
Betty Asfalt Complex - Amsterdam

Kiki Schippers - WAAR (Try-out)
Gasthuisker - Doesburg

Remko Vrijdag en Martine... - Voorlopig voor altijd (Try-out)
Theater de KiK - Elst

Pieter Derks - Voor wat het waard is (Try-out)
C.C. De Weijer - Boxmeer

Alex Ploeg - Ultimatum (Try-out)
De Fransche School - Culemborg

Xander de Rycke - Houdt het voor bekeken 2018 (Try-out)
C.C. Ghybe - Poperinge (B)

Ronald Snijders - Groot succes 2 (Try-out)
Theater Bellevue - Amsterdam

Louise Korthals - Alles is er (Try-out)
Stadstheater - Zoetermeer

Bert Visscher - Don Pescatore and his...
Theater De Nieuwe Kolk - Assen

Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater - Zaandam

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie - Amsterdam

Van der Laan en Woe - Pesetas (20:00)
PARKtheater - Eindhoven

Arie & Silvester - Wie?! (20:00) (Try-out)
Het Postkantoor - Bovenkarspel

Herman van Veen - Vanavond (20:00)
Deventer Schouwburg - Deventer

Steven Goegebeur - De Man van Morgen (20:00)
C.C. ′t Schaliken - Herentals (B)

Cameretten - 53e editie - selecties (20:15)
Theater Zuidplein - Rotterdam

Ashton Brothers - Enfants Terribles (20:15)
Schouwburg - Cuijk

Guido Weijers - De oudejaarsconference 2018 (20:15) (Try-out)
Theater De Willem - Papendrecht

Purper - Purpers Passie (20:15)
Kennemer Theater - Beverwijk

Claudia de Breij - Nu (20:15)
Theater De Leest - Waalwijk

Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (20:15) (Try-out)
Kunstencentrum Het Klooster - Woerden

Comedytrain - Toomler Comedytrain (20:30)
Toomler - Amsterdam

Peter Pannekoek - Later was alles beter (20:30) (Try-out)
Wilminktheater - Enschede

Raf Coppens - De grote Raf Coppens show (20:30)
De Rid′o - Oostende

Zoeken

Nieuws Cabagenda Nieuws via RSS

Climate Comedy Night II

Climate Comedy Night II: Lekker lachen om het klimaat (nu het nog kan) Op dinsda... - lees verder

Comedy & Concert Najib en Jandino Live in De Kuip - 1 juli 2017

Comedy & Concert Live in De Kuip met Najib en Jandino wordt een enorm spektakel ... - lees verder

Meer CabaretNieuws / Twitter / Facebook

Cabagenda.nl is een intiatief van Zwartekat.nl en PJGDesign.nl.
Speciale dank: Hannke Vissers Fotografie (content) / Marcel Oerlemans (Technology Advisor)