Donderdag 22 Februari 2024

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Donderdag 22 Februari 2024

Vandaag | Morgen | Zaterdag | Zondag | Maandag | Dinsdag

Aantal gevonden resultaten: 67

Arnout Van den Bossche - Coach
Cultureel Centrum De Djoelen - Oud-Turnhout (B)

Christel de Laat - En door!
PARKtheater - Eindhoven

Henk Rijckaert - Apocalyps
Felix Sohiecentrum - Hoeilaart (B)

Jan Jaap van der Wal - Geen stem (Try-out)
C.C. De Ster - Willebroek (B)

Ruud Smulders - Rudiversum
Stadsschouwburg - Utrecht

Jens Dendoncker - Het zou grappig zijn als het...
Kursaal - Oostende (B)

Piet van Eeghen - De verlichting nabij (Try-out)
Theater Geert Teis - Stadskanaal

Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Theater aan het Vrijthof - Maastricht

Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden...
Het Heerenlogement - Beusichem

Mouna Laroussi - Waanzien
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen

Rosa da Silva - A vida Rosa
Chassé Theater - Breda

Kim Schuddeboom - Ongeschreven
De Meenthe - Steenwijk

Club Haug - Best of Stand-up
Comedy Club Haug - Rotterdam

Club Haug - Open Mic in English
Comedy Club Haug - Rotterdam

William Boeva - 13
C.C. Biekorf - Lebbeke (B)

Rayen Panday - Karma (Try-out)
Theater de Schalm - Veldhoven

Sven De Leijer - Liefde voor publiek
den egger - Scherpenheuvel (B)

Soe Nsuki - Soenami
Schouwburg Rex - Mol (B)

Robrecht Vanden Thoren - Het Derde Oog
C.C. Het Bolwerk - Vilvoorde (B)

Humo′s Comedy Cup - Humo's Comedy Cup on tour
Kunstencentrum Vooruit - Gent (B)

Arie Vuyk - Op dreef
Het Brinkhuis - Laren

Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Kimpel - Bilzen (B)

Tobi Kooiman - Best of 2
Werftheater - Utrecht

Teun van den Elzen - Meer kan ik er niet over...
Het Speelhuis - Helmond

Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen
Kunstlinie Almere - Almere

Youp van ′t Hek - De laatste ronde
Koninklijk Theater Carré - Amsterdam

Comedytrain - Toomler Comedytrain Line-up (18:00)
Toomler - Amsterdam

Roy Aernouts - Riet en Roy (20:00)
G.C. De Muze van Meise - Meise (B)

Javier Guzman - Laatste wissel (20:00)
Rijswijkse Schouwburg - Rijswijk

Daniel Arends - High Class Bitch (20:00)
Theater Bellevue - Amsterdam

André Manuel - De zieke geest (20:00)
Schouwburg - Lochem

Willie Wartaal - Moederdag (20:00)
Schouwburg Agnietenhof - Tiel

Herman van Veen - Een voorstelling (20:00)
Schouwburg Amphion - Doetinchem

Slapstick - The Roaring Twenties (20:00)
TheaterHotel De Oranjerie - Roermond

Ilse Warringa, Plien van... - De ongeplukte zusters (20:00)
Schaffelaartheater - Barneveld

Paul de Leeuw - 60? We zien wel (20:00)
De Meenthe - Steenwijk

Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit (20:15)
Markant Theater Maashorst - Uden

Nabil - Nee precies daarom (20:15)
Theater de Veste - Delft

Pieter Derks - Ja, leuk (20:15)
Isala Theater - Capelle a/d IJssel

n00b - n00b speelt n00b (20:15)
De Kleine Komedie - Amsterdam

Van der Laan en Woe - NG (20:15)
Agora - Lelystad

Joost Spijkers - Spijkerpaleis (20:15)
het Kielzog - Hoogezand

Joost Van Hyfte - BIER Komt toch maar met de... (20:15)
3 Fonteinen Restaurant - Beersel (B)

Rundfunk - Schau (20:15) (Try-out)
Cool kunst en cultuur - Heerhugowaard

Tjitske Reidinga - Portret (20:15)
Het Kruispunt - Barendrecht

Niet Schieten - Mannen van niks (20:15)
Het Musiater - Zevenaar

LUDIQUE! - LevensLONG (20:15)
Schouwburg De Kampanje - Den Helder

DE MEIDEN van toen - Zienderogen (20:15)
De Oosterpoort - Groningen

Gover Meit - Donny Ronny - Bossen - Van de... (20:15)
Theater de Stoep - Spijkenisse

Guido Belcanto - Les stratiers de la chanson (20:15)
G.C. ′t Blikveld - Bonheiden (B)

Wouter Monden - Stormbrein (20:15)
Markant Theater Maashorst - Uden

Johnny Kraaijkamp, Soy Kroon - Kraaij & Kroon - Papadag... (20:15)
Kunstlinie Almere - Almere

Kommil Foo - Grind (20:15)
Arenbergschouwburg - Antwerpen (B)

Davey Turnhout - Niet normaal gelukkig (20:15)
Theater De Kring - Roosendaal

Mark van de Veerdonk - Podiumbeest ontsnapt (20:15)
Theater De Verwachting - Ritthem

Blauwe Vinkjes - Disclaimer (20:15)
De Molenberg - Delfzijl

Guido Weijers - Momentum (20:15)
Theater ′t Mozaïek - Wijchen

Lisa Ostermann - Makkelijk in de omgang (20:30)
Theater De Nieuwe Kolk - Assen

Comedy Cafe Utrecht - Try out Thursday (20:30)
Comedy Cafe Utrecht - Utrecht

Comedy Cafe Amsterdam - Comedy Embassy (EN) (20:30)
Comedy Cafe - Amsterdam

Marcel Harteveld - Voor de bui binnen (20:30)
Schouwburg Amstelveen - Amstelveen

Stefan Hendrikx - Who's the man (20:30)
Theater PePijn - Den Haag

Beth & Flo - Ander onderwerp (20:30)
Theater Walhalla - Rotterdam

Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden (20:30)
Schouwburg - Cuijk

Wilfried de Jong - Haar in de wind - met Caro... (20:30) (Première)
Frascati - Amsterdam

Marjolijn van Kooten - Hoe vind je het zelf gaan? (20:30)
C. (De Meerse) - Hoofddorp

Comedytrain - Toomler Comedytrain Line-up (21:00)
Toomler - Amsterdam

Zoeken