Donderdag 14 November 2019

Cabaret voorstellingen

Cabaretvoorstellingen van: Donderdag 14 November 2019

Vandaag | Morgen | Zaterdag | Zondag | Maandag | Dinsdag

Aantal gevonden resultaten: 71

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje...
Arenbergschouwburg - Antwerpen (B)

Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele...
Cultuurhuis De Klinker - Winschoten

André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX - Volendam

Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré - Amsterdam

Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur - Heerhugowaard

Lenette van Dongen - Paradijskleier
Scheldetheater - Terneuzen

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura - Ede

De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Nieuwe Kolk - Assen

Kasper van der Laan - 1 kilo
C.C. De Weijer - Boxmeer

Groninger Studenten Cabaret... - 2019
Stadsschouwburg - Groningen

Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
ATLAS Theater - Emmen

Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast...
De Lindenberg - Nijmegen

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Blauwe Kei - Veghel

Daniëlle Schel - Patroon
Calypso Theater - Wijk bij Duurstede

Daniel Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie - Amsterdam

Karin Bruers - Love is wonderful
Theater de Bussel - Oosterhout NB

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs P
Het Speelhuis - Helmond

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle...
Koninklijke Schouwburg - Den Haag

Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Factorij - Zaventem (B)

Henk Rijckaert - Maker
C.C. Westrand - Dilbeek (B)

Adriaan Van den Hoof - Ja, maar eerst een diploma
C.C. De Plomblom - Ninove (B)

Dries Heyneman - Uit respect voor de buren
Cultuurcentrum Zwaneberg - Heist-op-den-Berg (B)

Wouter Monden - Zomaar
Fulcotheater - IJsselstein

Steven Mahieu - Full contact
Minardschouwburg - Gent (B)

Minou Bosua - Moeder mag niet dood
Schouwburg Ogterop - Meppel

Middelbare meiden - Effe lekker emmeren
Apollofirst Theater - Amsterdam

Ronald Goedemondt - Try-outs nieuw programma (Try-out)
Agora theater - Druten

Knock Out Comedy Crew - "Nee, we zijn geen boyband"...
Het Kruispunt - Barendrecht

Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Hengelo - Hengelo

Najib Amhali - Waar was ik
Theater aan het Vrijthof - Maastricht

Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg - Lochem

Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe - Steenwijk

Remko Vrijdag en Martine... - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen - Amstelveen

Alex Ploeg - Ultimatum
De Lampegiet - Veenendaal

Youp van ′t Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater - Rotterdam

Begijn le Bleu - Toch bedankt
AINSI - Maastricht

Rob Scheepers - Scheepers checkt uit
C.C. Den Herd - Bladel

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel...
Schaffelaartheater - Barneveld

Arjan Kleton - Met de fles groot gebracht
Fulcotheater - IJsselstein

Roel C Verburg, Harry... - Comedy and Guitars
Theater aan de Brink - Laren

Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole Gent - Gent (B)

Bert Kruismans - De Blote Belg (20:00)
C.C. De Branding - Middelkerke (B)

Enge buren - Basta (20:00)
Schouwburg Agnietenhof - Tiel

Alex Klaasen - Showponies 2 (20:00)
Theater Geert Teis - Stadskanaal

Paul Haenen - Haenen brengt vreugde (20:00) (Try-out)
Schouwburg Amstelveen - Amstelveen

Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip (20:00) (Try-out)
Vestzaktheater - Enschede

Niet Schieten - 25 jaar lust en leed (20:00)
Campus - Nijmegen

Claudia de Breij - Oudejaarsconference (20:00)
Stadsschouwburg - Nijmegen

Plien & Bianca - En nu dan? (20:15) (Try-out)
Isala Theater - Capelle a/d IJssel

Renée van Wegberg - List, Shaffy & Piaf (20:15)
Theater ′t Voorhuys - Emmeloord

Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (20:15)
Schouwburg Tilburg - Tilburg

Viggo Waas - De meestervoorspeller (20:15) (Try-out)
Stadsgehoorzaal - Kampen

Brigitte Kaandorp - Eh... (20:15)
De Harmonie - Leeuwarden

Joost Spijkers - Spijkers II (20:15)
ZiNiN - Nijverdal

Javier Guzman - Guzmán (20:15)
Leidse Schouwburg - Leiden

Nele Bauwens - Wat een geluk (20:15)
C.C. Merksem - Merksem (B)

Victor Luis van Es - Stille strijd (20:15)
Theater Castellum - Alphen aan den Rijn

Cabarestafette - Cabarestafette (20:15)
Posthuis Theater - Heerenveen

Stef Bos - Ruimte (20:15)
De Nieuwe Nobelaer - Etten-Leur

An Nelissen, Nele Goossens,... - Helden uit het cabaret (20:30)
C.C. De Wildeman - Herent (B)

Clifton Braam - Alles kan, niks moet (20:30)
KAF - Almere

Anuar - Eerlijk (20:30)
Theater de Stoep - Spijkenisse

Freek de Jonge - De Lachgasfabriek (20:30) (Try-out)
De Fransche School - Culemborg

Daan Boom - De Eerste (20:30)
De Nieuwe Nobelaer - Etten-Leur

Comedytrain - Toomler Comedytrain (20:30)
Toomler - Amsterdam

Marjolijn van Kooten - Ongestoord (20:30)
Het Oude Raadhuis - Hoofddorp

Pepijn Schoneveld - Hehobros on tour (20:30)
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen

Fabian Franciscus - Vlafeest (20:30)
Theater De Storm - Winterswijk

Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners (20:30)
Posttheater - Arnhem

Sjaak Bral - Vaarwel 2019 (20:30) (Try-out)
Theater Ludens - Voorburg

Podium PEP - Try-out Podium (20:30)
Theater PePijn - Den Haag

Zoeken

Premières

15 Nov 2019 - Op Sterk Water
In space

15 Nov 2019 - Groninger Studenten Cabaret...
2019

16 Nov 2019 - Sara Kroos
Verte

16 Nov 2019 - Paul Haenen
Haenen brengt vreugde

21 Nov 2019 - David Galle
Komt

21 Nov 2019 - Martijn Kardol
Welkom

21 Nov 2019 - Niet Schieten
25 jaar lust en leed

21 Nov 2019 - Lonneke Dort
Na de lieve vrede

23 Nov 2019 - Karin Bruers
Love is wonderful

24 Nov 2019 - Gerard Cox
Cox: de grote grijze belofte

25 Nov 2019 - Arjan Kleton
Met de fles groot gebracht

25 Nov 2019 - Andries Tunru
Vlees, vis, wal en schip

27 Nov 2019 - Grof geschud
Lijmen

27 Nov 2019 - Vincent Bijlo
& The Rossettis - Stikstof...

28 Nov 2019 - Kasper van der Laan
1 kilo

30 Nov 2019 - Cameretten
54e editie

30 Nov 2019 - Mylou Frencken, Dorine
Waagstukken

8 Dec 2019 - Marjolijn van Kooten
Ongestoord

12 Dec 2019 - Grof geschud
Lijmen

18 Dec 2019 - Pepijn Schoneveld
De Hehobros Christmas Show

21 Dec 2019 - Farbod Moghaddam
Vers van de pers

3 Jan 2020 - Rob Scheepers
Scheepers checkt uit

6 Jan 2020 - De Gestampte Meisjes
F*ke it

9 Jan 2020 - Pieter Verelst
Amai

10 Jan 2020 - Fuad Hassen
Remmende voorsprong

11 Jan 2020 - Frans Mulder, Diederik
Een halfje Purper - Brieven...

11 Jan 2020 - Waardenberg en De Jong
Waardenberg en De Jong

17 Jan 2020 - Roel C Verburg, Harry...
Comedy and Guitars

18 Jan 2020 - Stefano Keizers
Sorry baby

23 Jan 2020 - Spruijt en Opperman
Heimweeën

25 Jan 2020 - Tim Hartog
Schadevrije jaren

1 Feb 2020 - William Boeva
B30VA

1 Feb 2020 - De Fransse Eijkel
Subtropique

7 Feb 2020 - Sidney Schmeltz
Hooggeleid

8 Feb 2020 - Jeron Dewulf
Er was eens... Jeron Dewulf

9 Feb 2020 - Alex Roeka
Rauwe genade

14 Feb 2020 - Thijs Kemperink
Eerlijk duurt het kortst

14 Feb 2020 - LOS muziektheater
Lusten en lasten

15 Feb 2020 - Leids Cabaret Festival
42e editie

21 Feb 2020 - Maartje en Kine
Hoge noot

21 Feb 2020 - Rene van Meurs
Hunkert

26 Feb 2020 - Benjamin van der Velden
Ja maar hoe dan?

29 Feb 2020 - Rayen Panday
Trigger

7 Mrt 2020 - Meisjes met de wijsjes
Moerstaal

12 Mrt 2020 - Xander de Rycke
Bekend en bescheiden

7 Apr 2020 - Amsterdams Kleinkunst
AKF Sonneveldprijs 2020