Woensdag 20 Juni 2018

Theaterpand Weesp

Herengracht 39 1382 AH Weesp

Aantal gevonden resultaten: 40 (maximaal 200), gesorteerd op datum.

5 Sep 2018 - Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018

6 Sep 2018 - Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (20:00) (Try-out)

8 Sep 2018 - Kirsten van Teijn - Nobel

9 Sep 2018 - Max van den Burg - Paasbest (14:00) (Preview)

11 Sep 2018 - Youp van ′t Hek - Met de kennis van nu

13 Sep 2018 - Arie & Silvester - Wie?! (20:30) (Try-out)

14 Sep 2018 - Javier Guzman - Lief & Laf 2... (20:30)

15 Sep 2018 - Javier Guzman - Lief & Laf 2... (20:30)

26 Sep 2018 - Speelman & Speelman - Met terugwerkende kracht (20:30) (Try-out)

27 Sep 2018 - Alex Ploeg - Ultimatum (Try-out)

29 Sep 2018 - Daniƫlle Schel - Patroon (Try-out)

3 Okt 2018 - Henry van Loon - Onze Henry (Try-out)

5 Okt 2018 - Herman in een bakje... - Verplicht spelen (20:30)

6 Okt 2018 - Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen (20:30)

11 Okt 2018 - Thomas Acda - Motel (20:30)

12 Okt 2018 - Thomas Acda - Motel (20:30)

13 Okt 2018 - Louise Korthals - Alles is er (Try-out)

19 Okt 2018 - Max van den Burg - Paasbest (20:30) (Try-out)

26 Okt 2018 - Yora Rienstra - Eerlijk gezegd

31 Okt 2018 - Patrick Laureij - Nederlands Hoop

2 Nov 2018 - Anne Marie Jung - Ram (20:00) (Try-out)

3 Nov 2018 - Anne Neuteboom - Kijk haar gaan (Try-out)

24 Nov 2018 - Kiki Schippers - WAAR

12 Dec 2018 - De Partizanen - Het leven an sich

10 Jan 2019 - Murth Mossel - Pauwer (20:30)

15 Jan 2019 - Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip (Cabarestafette)

15 Jan 2019 - OldenHermanns - Unsexed (20:00)

18 Jan 2019 - Bruun en Jan - Wat nou oud? (20:00)

15 Feb 2019 - OldenHermanns - Unsexed (20:30)

16 Feb 2019 - Amsterdams Kleinkunst - AKF Sonneveldprijs 2019 (Try-out)

16 Mrt 2019 - De Grote Harry Bannink - On Tour

20 Mrt 2019 - Maarten van den Berg - Alleen pinguins zijn (20:00) (Cabarestafette)

20 Mrt 2019 - Lonneke Dort - Want laten we wel wezen (20:00) (Cabarestafette)

29 Mrt 2019 - Rayen Panday - Fenomeen

13 Apr 2019 - Andre Manuel - DREEJKLEZOEW

20 Apr 2019 - Spruijt en Opperman - Zij en ik (20:30)

11 Mei 2019 - Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip

17 Mei 2019 - Maarten van den Berg - Alleen pinguins zijn (20:00)

17 Mei 2019 - Lonneke Dort - Want laten we wel wezen (20:00)

31 Mei 2019 - Dolf Jansen - BIJNA

Zoeken